Göbeği Açık Bluzlar Nasıl Giyilir?

Son dönemlerde popülaritesini günbegün artırmaya devam eden göbeği açık bluzlar, kadınlara oldukça şık ve çekici kombinasyon olanakları sağlıyor. Modeller popüler olmasına karşılık pek çok kadınında göbeği açık bluzlar nasıl giyilir sorusuyla merak konusu da oluyor. Özellikle yaz boyunca her kadının beğenisini toplayan modeller; vücut güzelliğinizi meydana çıkarmaya aracılık ediyor. Siz de göbeğinize güveniyor ve daha trend görünmek istiyorsanız sezonun yenilikçi bluzları arasından seçimizi yaparak kendinize birbirinden seçkin kombinasyonlar yaratabilirsiniz.

Göbeği Açık Bluzlar için Kombin Önerileri

Karpuz kol, belden bağlamalı ve çizgi desenli gibi modelleriyle ilgi toplayan göbeği açık bluzların en çok yakışan parçalarının başında hiç şüphesiz midi boy etekler geliyor. Piliseli veya kalem kesim tarzında olan etekler üzerine giyeceğiniz göbek dekolteli bluzlar ile yaz aylarında hareketli ve çekici bir imaj çizebilirsiniz. Kontrast bir görüntü yakalamak adına da kombininizi kolye veya küpe tarzındaki aksesuarlarla hareketlendirebilirsiniz.

Göbeği açık bluzlar, yazın bohem stilinizi yansıtan salaş pantolonlarla uyumlu ve çabasız bir şıklık kazandırıyor. Zıt renklerde veya etnik desenlerde tercih edeceğiniz salaş pantolonlar, şıklığınızdan taviz vermeden rahat bir gün geçirmenize destek oluyor. Klasik tarza sahip olan kadınlar için daha çok sigaret pantolon- bluz kombinleri tercih ediliyor. Genç kızların vazgeçilmezi olan göbeği açık bluzlar ayrıca özel davet gecelerinde kullanılabildiği gibi plaj konseptine uygun şekilde de tamamlanabiliyor.

Göbek dekolteli modellerin plaj parçaları arasında ise daha çok kısa denim şortlar öne çıkıyor. Eskitme havasında olan taşlanmış denim şortları, renkli bluzlarınızla giyerek plajlarda tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Dilerseniz şortunuzun üzerine kontrast renkli bir kimono olarak daha cezp edici ve estetik görüntü sergileyebilirsiniz. Dilerseniz de sportif bir ceket ile tamamlayarak beach gecelerine katılabilirsiniz.

 

Etiketler: , , , ,

 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Kelimenu. Tüm Hakları Saklıdır.