Küçük Balkonlar için Dekorasyon Tavsiyeleri

Balkonların küçük olması, balkonlardan yararlanılmayacağı anlamına gelmez. Ufak rötuşlarla ve hayal gücünüzü kullanarak muhteşem bir yaşam alanı haline getirmeniz mümkün. Balkonunuz çok küçük ise iki kişilik keyifli bir köşe yapabilirsiniz. Katlanır yuvarlak masa ve renk algısı yaratmak için beyaz sandalyeler kullanarak, balkonu keyifli hale dönüştürmeniz elinizde.

Dar Balkonlar için Dekorasyon Tavsiyeleri

Dar balkonları ferah hale getirmek için mutlaka katlanır masa kullanmanız gerekir. Saksıları ise yere koymak yerine balkon demirlerine asarak, yerden tasarruf sağlayabilirsiniz. Masa kullanmak istemiyorsanız zemine yumuşak bir minder ve sırtınızı dayayacağınız renkli yastıklar kullanarak farklı bir görünüm yaratabilirsiniz. Çiçekleri seviyorsanız, dar balkonlar için özel tasarlanan ufak saksılar iyi bir çözüm olacaktır. Saksıları duvara asabileceğiniz gibi küçük bir raf yaparak içine koyabilirsiniz.

Balkonunuz küçük diye sıkıcı görmeyin. Renkli dekorasyonlarla güzel bir balkona sahip olabilirsiniz. Üst üste geçirilen tabureler kullanarak yerden tasarruf etmeniz çok kolay. Katlanır sehpa, katlanır ahşap sandalyelerde her zaman ufak balkonların kurtarıcısıdır. Balkonunuz küçük diye üzülmeyin ve küçük şeylerle de mutlu olmanın bir yolu olduğunu asla unutmayın.

 
 
 
 
 
 
 

Copyright © 2024 . Tüm Hakları Saklıdır.