Kapaklı Asetat Kutular

Ürün pazarlamasında birçok farklı ambalajlara yer açabilirsiniz. Özellikle şeffaf olan ve ürünün korunmasında önemli bir yere sahip olan asetat kutular aynı zamanda hijyenik bir seçim olarak da dikkat çeker. Asetat kapaklı kutu ambalajları ise pazarlamada en çok tercih edilen seçimdir. Öz Ambalaj firmasından satın alabileceğiniz asetat kapaklı kutu seçimlerinizde ise geniş bir liste arasından tercihinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Farklı ebatlara sahip olan ürünlerin yanı sıra ürününüz için özel üretim siparişe de yer açabilirsiniz.

asetat-kutu-1

Öz Ambalaj Ürünleri

Öz ambalaj tarafından üretilen asetat kutu ürünleri arasından seçimlerinizi ihtiyacınıza uygun olarak belirleyebilir ya da özel üretime de yer verebilirsiniz. Seri üretim ile kısa süre içinde size teslimat yapacak olan Öz Ambalaj aynı zamanda arzu ettiğiniz ürün seçimini de onayınız sonrasında kısa sürede üreterek teslimat yapar.

Kapaklı, kapaksız, vakumlu ve daha birçok asetat kutu modellerini farklı ebat seçimleri ile göreceğiniz Öz Ambalaj ürün listesinden hemen alışverişinizi gerçekleştirmek için ise http://ozambalaj.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Kelimenu. Tüm Hakları Saklıdır.