Gri Renk Kıyafetler ile En Güzel Kombinler Nasıl Oluşturulur?

Gri, sıkıcı olması gerekmeyen, hem yazın hem de kışın farklı şekillerde giyebileceğiniz inanılmaz derecede çok yönlü nötr bir renktir. Siyaha daha yumuşak bir alternatif sağlar ve birçok kadın için giymesi daha kolaydır. Peki, doğru kombin için gri ile hangi renkleri seçmeli?

gothic-2303035_640

Gri Giyim Parçaları ile Uyumlu En İyi Renkler

Mavi ve gri: Kıyafetinizdeki gri ton ne kadar açık veya koyu ise tamamlayıcı rengin de o oranda yaklaşması bütünsel bir kombin yaratmanızı sağlar. Grinin 50 tonu var ve eşleştirebileceğiniz maviler ile onlarca farklı kombin yaratabilirsiniz.

Gri ve kırmızı: Gri, kırmızı gibi ana renkler ile mükemmel nötr olarak kullanılabilir. Bu, özellikle kış ve bahar sezonunda iyi bir kombinasyondur.

Gri ile koyu yeşil: İkinci ilham verici renk 2 moda rengi bir araya getirir: gri ve koyu yeşil. Griyi koyu yeşille birleştirmek daha sofistike ve gizemli bir görünüm yaratır. Özellikle karışıma beyaz eklediğinizde veya farklı gri türleriyle oynadığınızda çok güzeldir.

Gri ve pembe, yumuşak, romantik ve klasik bir görünüm yaratır. Pembe, hem pantolon, hem kazak, hem de etek modelleri ile birleştirebileceğiniz harika bir renk

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Kelimenu. Tüm Hakları Saklıdır.