Dekoratif Taşlar ve Mozaikler Şimdi Daha da Popüler!

Taşları birbirinden ayıran ana faktörler boyut, doku ve renk farklılıklarıdır. Kalite ise ayrıntılarda gizlidir. Hem özel hem de iş alanları için uygun olan dekoratif taş Ankara doğal taşlarının gözenekliliği, hızlı ısı transferine geçit verir ve aynı zamanda mekânın akustiğini artırmaya yardımcı olur, çünkü taşın doğal yapısı sesi emer ve yankıyı azaltır.

Dekoratif taş Ankara ürünleri, iç ve dış alanların dekorasyonunda yaygın olarak tercih edilir. Doğal taşın kendisinde elektrostatik yük yoktur, bu nedenle dekoratif taş duvar, toz çekmez. Tozu temizlemek için bir süpürge aparatı ile ara sıra vakumlama dışında, taş kaplamalar özel bir bakım gerektirmez. Mozaikler ise üç boyutlu bir yüzey yapısı oluşturur. Montajı hızlı ve kolaydır, derz dolgu gerektirmez.

dekoratif-tas-ankara

En İyi Dekoratif Taş Ankara Üreticisi Hangisi?

Her türlü mermer, granit, doğal taş, bir dekorasyonun parçasıdır ve dekoratif taş Ankara üreticisi Bircan Mermer’de doğal taş dünyasının en güzel ve kaliteli örneklerini görmekteyiz. http://www.bircanmermer.com.tr/mermer.php?ak=Dekoratif%20Ta%C5%9F&il=Ankara linkinden inceleyebileceğiniz gibi, Bircan Mermer ürünleri arasında dış ve iç mekân kullanımına uygun pek çok doğal dekoratif taş çeşitleri, birinci kalite mermer ve mozaikler mevcut.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Kelimenu. Tüm Hakları Saklıdır.