Pötikare Giymenin İncelikleri

Pötikare desen son yıllarda birçok giyim ürününde kullanılmaya başlanan ve çok sevilen, ilgi gören bir desen. Bu nedenle biz de siz okuyuculara bu yazıda pötikare kullanımı ile ilgili bazı detaylar ve inceliklerden bahsetmek istedik. 2015 yazının olmazsa olmazlarından olacak bu kareli desenler tüm şirinliği ve nostalji havası ile genç kızların ilgisini çekecek.

pötikare giyim

pötikare giyim

Beyaz yanında mavi, pembe, mor gibi renklerle birleşen pötikare desenleri daha çok bikini ve mayolarda da kullanılıyor. Tatlı ve bir o kadar da dikkat çekici hava veren ayrıca romantik bir anlama da sahip olan pötikareler bu yaz sık kullanacağımız desen çeşitlerinden biri olacak.

Bu Yazın Yeni Modası Pötikareler

pötikare giyim

pötikare giyim

Pötikare desen günlük giyim tarzında kullanılması gereken desendir. İş görüşmesi gibi ciddi ortamlarda giyilmesi önerilmez. Diğer  önemli bir tavsiye de bu deseni herhangi bir kıyafetinizde kullanırsanız yine aynı desende farklı bir parçayı başka bir noktada kullanmaktan kaçınmayın. Örneğin eteğiniz pötikare desene sahipse saçlarınızda aynı desende bir bandana ya da boynunuzda aynı desende flar kullanabilirsiniz.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2022 Kelimenu. Tüm Hakları Saklıdır.