Her Ölçüye Göre Asetat Kutu İmalatı

Kristal netliğindeki şeffaf kutular, çeşitli stilistik seçimler ve benzersiz tasarımlarla, ambalaj ihtiyaçlarınız için en iyi sunum şeklidir. Sektörde asetat kutu olarak da bilinen şeffaf kutular, cam gibi görünen fakat son derece hafif, özel bir formülasyona sahiptir. Bununla birlikte en önemli özelliklerinden biri, istenilen her ölçüye göre modellenebilmesidir. İster çok minik ister çok büyük olsun her ölçekte asetat kutu modelleri üretilebilir.

asetat-kutu-1

Ürüne Özel Asetat Kutu Çeşitleri

Şeffaf asetat kutular, şeffaf kapaklı hediye kutuları, gıda ürünleri için şeffaf ambalajlar, şeffaf küp kutular, dikdörtgen şeffaf kutular, düz katlanır şeffaf kutular ve daha fazlasını içerir. Bir asetat kutu, elektronik eşya, yiyecek, dondurulmuş gıda, giyecek, ilaç, tıbbi malzeme gibi birçok farklı ürün ambalajı için güvenlidir. Şeffaf kutular, ürünü net bir şekilde görebilmeyi sağlarken, toz, kir ve nemden uzak steril bir ortam sağlar.

ozambalaj.com adresini ziyaret ederek farklı asetat kutu çeşitleri için daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Minimum asetat kutu fiyatları ile ürününüze özel kaliteli çözümler için Öz Ambalaj yaratıcı tasarım ekibinin deneyimlerinden yararlanabilirsiniz.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Kelimenu. Tüm Hakları Saklıdır.