Garantili AEG Servis Hizmetleri

AEG TV, buzdolabı, televizyon, süpürge, çamaşır, bulaşık ve kurutma makinesi gibi yoğun kullanılan çoğu mekanizmalar zamanla bozulur. Bazı parçaların değişimi veya bakımının yapılması gerekebilir. AEG servis hizmetleri oldukça yaygındır, hemen her semtte bozulan cihazlarınızın tamirini yapabilecek teknik servis birimlerine ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte yapılan arıza ve bakım işleri için her AEG teknik servis birimi garanti vermeyebilir.

aeg-servis

AEG Servis Garantisi Kaç Yıl?

AEG teknik servis, arızalı ürünlerin onarımı ve teknik bakımını tamamladıktan sonra parça değişimi yapılmışsa en az 1 yıl garanti veriyor. Marka prestijine çok önem veren AEG servisi, beyaz eşya, kombi ve klima gibi cihazlarınızda oluşan muhtemel sorunları kusursuz şekilde çözerek müşteri memnuniyetine itina gösteriyor.

https://444servis.com.tr/aeg web adresinde görebileceğiniz gibi AEG beyaz eşya servisi aynı zamanda klima, soğutucu, ankastre ve çamaşır makinesi gibi ürünlerin de bakım ve onarım işlemleri için prensipli çalışmaya önem veriyor. Geniş bir AEG servis ağına sahip olan teknik servis ekibi 7 gün 24 saat arıza ve bakım çalışmalarını kesintisiz sürdürüyor.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Kelimenu. Tüm Hakları Saklıdır.