Depresyon için En İyi İzmir Psikolog Tavsiyesi

Depresyon, zayıf bir karakter, tembellik veya evre değildir. Depresyon, her bireye özgü çevresel ve biyolojik konulardan kaynaklanan bir hastalıktır. Dört kişiden sadece biri İzmir psikolog tavsiyesi arıyor ve tedavi edilmek istiyor. Psikoterapi veya ilaç tedavisi için gitmeme sebebi; etiketlenme, kabul edilmeme ve benzeri şeylerden duyulan endişedir. Akıl hastalıklarına ilişkin yanlış bilgilendirme, depresyondan muzdarip olanları profesyonel yardım almak yerine utandırır ve tecrit eder.

Genellikle kronik depresyonu olan insanlara, arkadaşları ve aileleri tarafından sadece “bunu atlatabilecekleri” söylenir ve depresyona ‘grip’ gibi geçici bir hastalık gibi davranırlar. Depresyondan muzdarip olan insanlar, bir hastalıktan muzdariptir, fakat bu, grip gibi geçici değildir, daha çok kanser gibi ciddi mücadele ve müdahale gerektirir. İzmir psikolog tavsiyesi tam da bu noktada en ihtiyacınız olan şeydir.

izmir-psikolog

İzmirli Psikolog Psikolojik Sorunlarınıza İyi Gelecek!

İnsanlar aynı coğrafyayı paylaşıyor ise birbirlerini daha iyi anlar, daha çok inanır ve güvenirler. İzmir psikolog için arama kriterlerinizde, İzmirli olması önceliğiniz ise Doç. Dr. Ozan Pazvantoğlu tam da aradığınız psikolog olabilir. ozanpazvantoglu.com web adresinden Pazvantoğlu hakkında daha detaylı bilgiler edinebilir, iletişim adreslerinden kendisine ulaşabilirsiniz.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Kelimenu. Tüm Hakları Saklıdır.