Ankara Bmw Servis

Güvenli yol sürüşünün ana kuralı bakımı yapılan araçlardır. Ankara BMW Servis bakım ve onarımda ayrıcalıklı hizmeti ile BMW marka ve diğer araçlarınızdaki hasarları bilgisayar ortamında tespit ederek en iyi hizmeti sunuyor. Serviste bulunan modern cihazlarla yapılan ilk hasar tespit sonrası aracın ihtiyacı olan onarım ve bakım uygulanıyor ve aracınızın güvenli sürüş için hazır hale gelmesi sağlanıyor.

Ankara Bmw Servis ile Güvenli Yolculuklar

Ankara BMW servis hem rutin bakım hem de araç hasar tespitinde teknolojik cihazlar kullanır. Servis, araçta bulunan arızaları orjinal test cihazı tespit ederek arızanın kaynağına uygun tamir işlemi yapar. Değişen ve yeni monte edilen parçaların araca uyumluluğu servis güvencesi ile sağlanır.

bmw servisi

bmw servisi

Otomatik şanzıman tamiratı garantili şekilde yapılarak araç sahiplerine güvenli yol alış imkanı sunulur. Tamir sonrası oluşan ve parça değişimi ile ilgili hasarlar garanti kapsamında tamir edilir. Ekran kodu değiştirilerek araç sahiplerine seyir esnasında televizyon seyretme imkanı sunulur. İşçilik ve yedek parça bir yıl garantilidir.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Kelimenu. Tüm Hakları Saklıdır.