Aksesuarlarını Kendin Yap

Ev dekorasyonunda en önemli detay aksesuarlardır. Dekorasyonunuz aksesuarlar ile tamamlayarak görsel açıdan hoş ve ambiyansı tamamlanmış olan bir alan yaratmanız mümkün. Piyasada satılmakta olan ve farklı stillere sahip olan çok sayıda aksesuarı bulabilir ve ev dekorasyonunuz içinde bu ürünlere kolaylıkla yer açabilirsiniz. Ev aksesuarları arasında yapacağınız seçimler ise ekonomik açıdan sizi sarsabilen seçimler olabilir. Bu neden ile aksesuarlarınızı kendinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Evde bulunan malzemeler ile hem ev için hem de bahçeniz için birçok farklı ürünü hazırlayabilirsiniz.

kendin-yap-inci-pecetelik

Aksesuar Nasıl Yapılır?

Aksesuar ürünlerinin tasarımında öncelikle hayal gücünüz ve stilinize uygun olan tarza uyumlu olan tasarımı hazırlamak için malzemeler gereklidir.

Şık vazo tasarımlarına yer açmak için farklı ebatlardaki şişelerden ya da eski vazonuzdan yararlanabilirsiniz. Bu tercihte boyama uygulamasından yararlanabileceğiniz gibi kalın jüt ipi de şişeye dolayabilirsiniz. Bunun ile beraber mumluk tasarımları ya da eski fincanlarınız ile de tasarımları kolaylıkla yaratmanız mümkün. Seçimler için internetten araştırma yaparak nasıl yapıldıklarını da öğrenmeniz mümkün.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Kelimenu. Tüm Hakları Saklıdır.