Neden Yalnızsınız?

Çevrenizdeki her insanın partneri varken neden siz yalnızsınız? Güzel olmasına güzelsiniz. Kariyeriniz dört dörtlük. Hayatınızda her şey yolunda ama neden tek başınasınız? Bekarlık sanıldığı kadar iyi bir şey değil. Sizin de sevmeye ve sevilmeye ihtiyacınız var. Yalnızlık sizin hoşunuza gidebilir. Ama hiç nedenlerini düşündünüz mü? Şimdi hatalarla yüzleşme vakti.

yalnızlık

yalnızlık

Şans Verin

Zor kadını oynamaktan vazgeçin. Bu sandığınız kadar iyi bir imaj değildir. Arkadaşlarınız sizi bir erkekle tanıştırmak istediğinde ya da herhangi bir yerden tanıştığınız bir erkek sizi yemeğe davet ettiğinde direkt reddediyorsanız bu hareketten vazgeçmenizi öneriyoruz. Çünkü böylece insanları çevrenizden uzaklaştırmış oluyorsunuz.

sevgili olmak

sevgili olmak

Daimi ilişki düşünceniz olabilir. Bu çok güzel ve olması gereken bir düşüncedir. Ama bir ilişkiye başlamadan sonunu oluşturamayız. Daimi ilişkiyi sağlamak için insanlardan kaçmayın. Uygun gördüğünüz biriyle tanışın. Beklentileriniz çok yüksek olmasın. Sizi seven ve mutlu eden bir erkekten daha fazlasını istemeyin. Doğru erkeğin sizi bulacağına inanıyor olabilirsiniz. Ama siz herkesi uzaklaştırırsanız tüm doğrular gider, tek yanlış siz kalırsınız.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2020 Kelimenu. Tüm Hakları Saklıdır.