3D Lazer Lipoliz Nedir?

3D lazer lipoliz nedir ve bu uygulamayı kimler yaptırabilir? Bölgesel incelmeyi sağlayan en etkin yöntemlerden biri olan 3D lazer lipoliz dokuya zarar vermeyen bir uygulama türüdür. Yağ hücre sayısında kalıcı bir azalma yaratıyor. Böylelikle bölgede kalıcı bir incelme yaratabilmektedir.

3D Lazer Lipoliz Uygulamasını Kimler Yaptırabilir?
Lazer lipoliz uygulamaları her ne kadar 3D ve 4D gibi uygulama türlerine girilse de uygulanacak olan hasta kimliği hala aynı tür seçimleri içinde barındırıyor. Bu uygulama ile bölgesel bir incelme yaratılması mümkün olup tamamen bir zayıflama yöntemi değildir. Bu sebep ile aşırı kilolu olan kişilerde zayıflama amacı ile kullanılması yanlıştır. Normal kilo ya da normalden biraz kilolu olan kişilerde belli bölgelerde incelme yaratılması amacı ile kullanılır. Kişilerin bu bölgelerinde incelme yaratılarak belli kıvrımlar ortaya çıkarılır.

Yaklaşık 15 yıldır uygulanan bu yöntemde ilk dönemlerine nazaran daha fazla teknolojik gelişme sağlanarak daha etkin çözümler üretildi. Bu uygulama da hekimin doğru hasta ve doğru uygulama seçimi oldukça önemlidir.

 
 
 
 
 
Bir yorum ekle

Gerekli

Gerekli

İsteğe bağlı


 
 
 
 

Copyright © 2022 Kelimenu. Tüm Hakları Saklıdır.